Modern Fan Company ALT-BA-36-WH-250-004 Altus Brushed Aluminum Ceiling Fan
Be the first to review this product
Availability: Out of stock
Item #:MFC-ALT-BA-36-WH-250-004
Modern Fan Company ALT-BA-36-WH-250-004 Altus Brushed Aluminum Ceiling Fan, Altus Fan, Brushed Aluminum Finish, 36" White Blades, 75W G9 Halogen (large), Fan Speed and Light Control (2-wire)
Product Description
Details
Altus Fan
Brushed Aluminum Finish
36" White Blades
75W G9 Halogen (large)
Fan Speed and Light Control (2-wire)
Height: 10"
Width: 15"
Depth: 26"
Manufacturer Modern Fan Company
MPN ALT-BA-36-WH-250-004
Collection Altus
Height 10"
Depth 26"
Width 15"