Modern Fan Company ALT-BA-42-AL-251-003 Altus Brushed Aluminum Ceiling Fan
Be the first to review this product
Availability: Out of stock
Item #:MFC-ALT-BA-42-AL-251-003
Modern Fan Company ALT-BA-42-AL-251-003 Altus Brushed Aluminum Ceiling Fan, Altus Fan, Brushed Aluminum Finish, 42" Aluminum Blades, 26W GU24 Energy Saving CFL, Handheld Remote Control (2-wire)
Product Description
Details
Altus Fan
Brushed Aluminum Finish
42" Aluminum Blades
26W GU24 Energy Saving CFL
Handheld Remote Control (2-wire)
Height: 10"
Width: 15"
Depth: 26"
Manufacturer Modern Fan Company
MPN ALT-BA-42-AL-251-003
Collection Altus
Height 10"
Depth 26"
Width 15"