Modern Fan Company ALT-BA-42-AL-251-NC Altus Brushed Aluminum Ceiling Fan
Be the first to review this product
Availability: Out of stock
Item #:MFC-ALT-BA-42-AL-251-NC
Modern Fan Company ALT-BA-42-AL-251-NC Altus Brushed Aluminum Ceiling Fan, Altus Fan, Brushed Aluminum Finish, 42" Aluminum Blades, 26W GU24 Energy Saving CFL, No Control
Product Description
Details
Altus Fan
Brushed Aluminum Finish
42" Aluminum Blades
26W GU24 Energy Saving CFL
No Control
Height: 10"
Width: 15"
Depth: 26"
Manufacturer Modern Fan Company
MPN ALT-BA-42-AL-251-NC
Collection Altus
Height 10"
Depth 26"
Width 15"