Modern Fan Company ALT-BA-52-WH-251-005 Altus Brushed Aluminum Ceiling Fan
Be the first to review this product
Availability: Out of stock
Item #:MFC-ALT-BA-52-WH-251-005
Modern Fan Company ALT-BA-52-WH-251-005 Altus Brushed Aluminum Ceiling Fan, Altus Fan, Brushed Aluminum Finish, 52" White Blades, 26W GU24 Energy Saving CFL, Wall Control with Remote Handset (2-wire)
Product Description
Details
Altus Fan
Brushed Aluminum Finish
52" White Blades
26W GU24 Energy Saving CFL
Wall Control with Remote Handset (2-wire)
Height: 10"
Width: 15"
Depth: 26"
Manufacturer Modern Fan Company
MPN ALT-BA-52-WH-251-005
Collection Altus
Height 10"
Depth 26"
Width 15"