Modern Fan Company ALT-GW-36-WH-NL-005 Altus Gloss White Ceiling Fan
Be the first to review this product
Availability: Out of stock
Item #:MFC-ALT-GW-36-WH-NL-005
Modern Fan Company ALT-GW-36-WH-NL-005 Altus Gloss White Ceiling Fan, Altus Fan, Gloss White Finish, 36" White Blades, No Light, Wall Control with Remote Handset (2-wire)
Product Description
Details
Altus Fan
Gloss White Finish
36" White Blades
No Light
Wall Control with Remote Handset (2-wire)
Height: 10"
Width: 15"
Depth: 26"
Manufacturer Modern Fan Company
MPN ALT-GW-36-WH-NL-005
Collection Altus
Height 10"
Depth 26"
Width 15"