Modern Fan Company ALT-HUG-BA-36-WH-270-001 Altus Hugger Brushed Aluminum Ceiling Fan
Be the first to review this product
Availability: Out of stock
Item #:MFC-ALT-HUG-BA-36-WH-270-001
Modern Fan Company ALT-HUG-BA-36-WH-270-001 Altus Hugger Brushed Aluminum Ceiling Fan, Altus Hugger Fan, Brushed Aluminum Finish, 36" White Blades, 75W G9 Halogen (small), Fan Speed Control
Product Description
Details
Altus Hugger Fan
Brushed Aluminum Finish
36" White Blades
75W G9 Halogen (small)
Fan Speed Control
Height: 13"
Width: 13"
Depth: 27"
Manufacturer Modern Fan Company
MPN ALT-HUG-BA-36-WH-270-001
Collection Altus Hugger
Height 13"
Depth 27"
Width 13"