Modern Fan Company ALT-HUG-GW-52-WH-270-002 Altus Hugger Gloss White Ceiling Fan
Be the first to review this product
Availability: Out of stock
Item #:MFC-ALT-HUG-GW-52-WH-270-002
Modern Fan Company ALT-HUG-GW-52-WH-270-002 Altus Hugger Gloss White Ceiling Fan, Altus Hugger Fan, Gloss White Finish, 52" White Blades, 75W G9 Halogen (small), Fan Speed and Light Control (3-wire)
Product Description
Details
Altus Hugger Fan
Gloss White Finish
52" White Blades
75W G9 Halogen (small)
Fan Speed and Light Control (3-wire)
Height: 13"
Width: 13"
Depth: 27"
Manufacturer Modern Fan Company
MPN ALT-HUG-GW-52-WH-270-002
Collection Altus Hugger
Height 13"
Depth 27"
Width 13"