Modern Fan Company AUR-GW-42-WH-004 Aurora Gloss White Ceiling Fan
Be the first to review this product
Availability: Out of stock
Item #:MFC-AUR-GW-42-WH-004
Modern Fan Company AUR-GW-42-WH-004 Aurora Gloss White Ceiling Fan, Aurora Fan, Gloss White Finish, 42" White Blades, 40W T5 Circline Fluorescent, Fan Speed and Light Control (2-wire)
Product Description
Details
Aurora Fan
Gloss White Finish
42" White Blades
40W T5 Circline Fluorescent
Fan Speed and Light Control (2-wire)
Height: 11"
Width: 17"
Depth: 25"
Additional Info
Additional Information
Manufacturer Modern Fan Company
MPN AUR-GW-42-WH-004
Collection Aurora
Height 11"
Depth 25"
Width 17"