Modern Fan Company AUR-HUG-GW-42-AL-005 Aurora Hugger Gloss White Ceiling Fan
Be the first to review this product
Availability: Out of stock
Item #:MFC-AUR-HUG-GW-42-AL-005
Modern Fan Company AUR-HUG-GW-42-AL-005 Aurora Hugger Gloss White Ceiling Fan, Aurora Hugger Fan, Gloss White Finish, 42" Aluminum Blades, 40W T5 Circline Fluorescent, Wall Control with Remote Handset (2-wire)
Product Description
Details
Aurora Hugger Fan
Gloss White Finish
42" Aluminum Blades
40W T5 Circline Fluorescent
Wall Control with Remote Handset (2-wire)
Height: 15"
Width: 17"
Depth: 25"
Manufacturer Modern Fan Company
MPN AUR-HUG-GW-42-AL-005
Collection Aurora Hugger
Height 15"
Depth 25"
Width 17"