Modern Fan Company AUR-HUG-GW-52-WH-001 Aurora Hugger Gloss White Ceiling Fan
Be the first to review this product
Availability: Out of stock
Item #:MFC-AUR-HUG-GW-52-WH-001
Modern Fan Company AUR-HUG-GW-52-WH-001 Aurora Hugger Gloss White Ceiling Fan, Aurora Hugger Fan, Gloss White Finish, 52" White Blades, 40W T5 Circline Fluorescent, Fan Speed Control
Product Description
Details
Aurora Hugger Fan
Gloss White Finish
52" White Blades
40W T5 Circline Fluorescent
Fan Speed Control
Height: 15"
Width: 17"
Depth: 25"
Manufacturer Modern Fan Company
MPN AUR-HUG-GW-52-WH-001
Collection Aurora Hugger
Height 15"
Depth 25"
Width 17"