Modern Fan Company BAL-BA-52-MP-651-005 Ball Brushed Aluminum Ceiling Fan
Be the first to review this product
Availability: Out of stock
Item #:MFC-BAL-BA-52-MP-651-005
Modern Fan Company BAL-BA-52-MP-651-005 Ball Brushed Aluminum Ceiling Fan, Ball Fan, Brushed Aluminum Finish, 52" Maple Blades, 18W GU24 Energy Saving CFL, Wall Control with Remote Handset (2-wire)
Product Description
Details
Ball Fan
Brushed Aluminum Finish
52" Maple Blades
18W GU24 Energy Saving CFL
Wall Control with Remote Handset (2-wire)
Height: 12"
Width: 12"
Depth: 23"
Additional Info
Additional Information
Manufacturer Modern Fan Company
MPN BAL-BA-52-MP-651-005
Collection Ball
Height 12"
Depth 23"
Width 12"