Modern Fan Company BAL-BA-52-WH-651-002 Ball Brushed Aluminum Ceiling Fan
Be the first to review this product
Availability: Out of stock
Item #:MFC-BAL-BA-52-WH-651-002
Modern Fan Company BAL-BA-52-WH-651-002 Ball Brushed Aluminum Ceiling Fan, Ball Fan, Brushed Aluminum Finish, 52" White Blades, 18W GU24 Energy Saving CFL, Fan Speed and Light Control (3-wire)
Product Description
Details
Ball Fan
Brushed Aluminum Finish
52" White Blades
18W GU24 Energy Saving CFL
Fan Speed and Light Control (3-wire)
Height: 12"
Width: 12"
Depth: 23"
Additional Info
Additional Information
Manufacturer Modern Fan Company
MPN BAL-BA-52-WH-651-002
Collection Ball
Height 12"
Depth 23"
Width 12"