Modern Fan Company BAL-GW-42-AL-651-003 Ball Gloss White Ceiling Fan
Be the first to review this product
Availability: Out of stock
Item #:MFC-BAL-GW-42-AL-651-003
Modern Fan Company BAL-GW-42-AL-651-003 Ball Gloss White Ceiling Fan, Ball Fan, Gloss White Finish, 42" Aluminum Blades, 18W GU24 Energy Saving CFL, Handheld Remote Control (2-wire)
Product Description
Details
Ball Fan
Gloss White Finish
42" Aluminum Blades
18W GU24 Energy Saving CFL
Handheld Remote Control (2-wire)
Height: 12"
Width: 12"
Depth: 23"
Additional Info
Additional Information
Manufacturer Modern Fan Company
MPN BAL-GW-42-AL-651-003
Collection Ball
Height 12"
Depth 23"
Width 12"