Modern Fan Company BAL-GW-42-MP-NL-002 Ball Gloss White Ceiling Fan
Be the first to review this product
Availability: Out of stock
Item #:MFC-BAL-GW-42-MP-NL-002
Modern Fan Company BAL-GW-42-MP-NL-002 Ball Gloss White Ceiling Fan, Ball Fan, Gloss White Finish, 42" Maple Blades, No Light, Fan Speed and Light Control (3-wire)
Product Description
Details
Ball Fan
Gloss White Finish
42" Maple Blades
No Light
Fan Speed and Light Control (3-wire)
Height: 12"
Width: 12"
Depth: 23"
Manufacturer Modern Fan Company
MPN BAL-GW-42-MP-NL-002
Collection Ball
Height 12"
Depth 23"
Width 12"