Modern Fan Company BAL-GW-52-MP-650-004 Ball Gloss White Ceiling Fan
Be the first to review this product
Availability: Out of stock
Item #:MFC-BAL-GW-52-MP-650-004
Modern Fan Company BAL-GW-52-MP-650-004 Ball Gloss White Ceiling Fan, Ball Fan, Gloss White Finish, 52" Maple Blades, 75W G9 Halogen, Fan Speed and Light Control (2-wire)
Product Description
Details
Ball Fan
Gloss White Finish
52" Maple Blades
75W G9 Halogen
Fan Speed and Light Control (2-wire)
Height: 12"
Width: 12"
Depth: 23"
Manufacturer Modern Fan Company
MPN BAL-GW-52-MP-650-004
Collection Ball
Height 12"
Depth 23"
Width 12"