Modern Fan Company BAL-GW-52-MP-651-001 Ball Gloss White Ceiling Fan
Be the first to review this product
Availability: Out of stock
Item #:MFC-BAL-GW-52-MP-651-001
Modern Fan Company BAL-GW-52-MP-651-001 Ball Gloss White Ceiling Fan, Ball Fan, Gloss White Finish, 52" Maple Blades, 18W GU24 Energy Saving CFL, Fan Speed Control
Product Description
Details
Ball Fan
Gloss White Finish
52" Maple Blades
18W GU24 Energy Saving CFL
Fan Speed Control
Height: 12"
Width: 12"
Depth: 23"
Manufacturer Modern Fan Company
MPN BAL-GW-52-MP-651-001
Collection Ball
Height 12"
Depth 23"
Width 12"