Modern Fan Company BAL-HUG-BA-42-MP-651-005 Ball Hugger Brushed Aluminum Ceiling Fan
Be the first to review this product
Availability: Out of stock
Item #:MFC-BAL-HUG-BA-42-MP-651-005
Modern Fan Company BAL-HUG-BA-42-MP-651-005 Ball Hugger Brushed Aluminum Ceiling Fan, Ball Hugger Fan, Brushed Aluminum Finish, 42" Maple Blades, 18W GU24 Energy Saving CFL, Wall Control with Remote Handset (2-wire)
Product Description
Details
Ball Hugger Fan
Brushed Aluminum Finish
42" Maple Blades
18W GU24 Energy Saving CFL
Wall Control with Remote Handset (2-wire)
Height: 13"
Width: 13"
Depth: 27"
Additional Info
Additional Information
Manufacturer Modern Fan Company
MPN BAL-HUG-BA-42-MP-651-005
Collection Ball Hugger
Height 13"
Depth 27"
Width 13"