Modern Fan Company BAL-HUG-BA-52-AL-650-001 Ball Hugger Brushed Aluminum Ceiling Fan
Be the first to review this product
Availability: Out of stock
Item #:MFC-BAL-HUG-BA-52-AL-650-001
Modern Fan Company BAL-HUG-BA-52-AL-650-001 Ball Hugger Brushed Aluminum Ceiling Fan, Ball Hugger Fan, Brushed Aluminum Finish, 52" Aluminum Blades, 75W G9 Halogen, Fan Speed Control
Product Description
Details
Ball Hugger Fan
Brushed Aluminum Finish
52" Aluminum Blades
75W G9 Halogen
Fan Speed Control
Height: 13"
Width: 13"
Depth: 27"
Manufacturer Modern Fan Company
MPN BAL-HUG-BA-52-AL-650-001
Collection Ball Hugger
Height 13"
Depth 27"
Width 13"