Modern Fan Company BAL-HUG-GW-42-AL-650-005 Ball Hugger Gloss White Ceiling Fan
Be the first to review this product
Availability: Out of stock
Item #:MFC-BAL-HUG-GW-42-AL-650-005
Modern Fan Company BAL-HUG-GW-42-AL-650-005 Ball Hugger Gloss White Ceiling Fan, Ball Hugger Fan, Gloss White Finish, 42" Aluminum Blades, 75W G9 Halogen, Wall Control with Remote Handset (2-wire)
Product Description
Details
Ball Hugger Fan
Gloss White Finish
42" Aluminum Blades
75W G9 Halogen
Wall Control with Remote Handset (2-wire)
Height: 13"
Width: 13"
Depth: 27"
Manufacturer Modern Fan Company
MPN BAL-HUG-GW-42-AL-650-005
Collection Ball Hugger
Height 13"
Depth 27"
Width 13"