Modern Fan Company BAL-HUG-GW-42-AL-NL-NC Ball Hugger Gloss White Ceiling Fan
Be the first to review this product
Availability: Out of stock
Item #:MFC-BAL-HUG-GW-42-AL-NL-NC
Modern Fan Company BAL-HUG-GW-42-AL-NL-NC Ball Hugger Gloss White Ceiling Fan, Ball Hugger Fan, Gloss White Finish, 42" Aluminum Blades, No Light, No Control
Product Description
Details
Ball Hugger Fan
Gloss White Finish
42" Aluminum Blades
No Light
No Control
Height: 13"
Width: 13"
Depth: 27"
Manufacturer Modern Fan Company
MPN BAL-HUG-GW-42-AL-NL-NC
Collection Ball Hugger
Height 13"
Depth 27"
Width 13"