Modern Fan Company BAL-HUG-GW-52-AL-651-001 Ball Hugger Gloss White Ceiling Fan
Be the first to review this product
Availability: Out of stock
Item #:MFC-BAL-HUG-GW-52-AL-651-001
Modern Fan Company BAL-HUG-GW-52-AL-651-001 Ball Hugger Gloss White Ceiling Fan, Ball Hugger Fan, Gloss White Finish, 52" Aluminum Blades, 18W GU24 Energy Saving CFL, Fan Speed Control
Product Description
Details
Ball Hugger Fan
Gloss White Finish
52" Aluminum Blades
18W GU24 Energy Saving CFL
Fan Speed Control
Height: 13"
Width: 13"
Depth: 27"
Manufacturer Modern Fan Company
MPN BAL-HUG-GW-52-AL-651-001
Collection Ball Hugger
Height 13"
Depth 27"
Width 13"