Modern Fan Company BAL-HUG-GW-52-MP-651-005 Ball Hugger Gloss White Ceiling Fan
Be the first to review this product
Availability: Out of stock
Item #:MFC-BAL-HUG-GW-52-MP-651-005
Modern Fan Company BAL-HUG-GW-52-MP-651-005 Ball Hugger Gloss White Ceiling Fan, Ball Hugger Fan, Gloss White Finish, 52" Maple Blades, 18W GU24 Energy Saving CFL, Wall Control with Remote Handset (2-wire)
Product Description
Details
Ball Hugger Fan
Gloss White Finish
52" Maple Blades
18W GU24 Energy Saving CFL
Wall Control with Remote Handset (2-wire)
Height: 13"
Width: 13"
Depth: 27"
Manufacturer Modern Fan Company
MPN BAL-HUG-GW-52-MP-651-005
Collection Ball Hugger
Height 13"
Depth 27"
Width 13"