Modern Fan Company CIR-BA-36-WH-NL-002 Cirrus Brushed Aluminum Ceiling Fan
Be the first to review this product
Availability: Out of stock
Item #:MFC-CIR-BA-36-WH-NL-002
Modern Fan Company CIR-BA-36-WH-NL-002 Cirrus Brushed Aluminum Ceiling Fan, Cirrus Fan, Brushed Aluminum Finish, 36" White Blades, No Light, Fan Speed and Light Control (3-wire)
Product Description
Details
Cirrus Fan
Brushed Aluminum Finish
36" White Blades
No Light
Fan Speed and Light Control (3-wire)
Height: 11"
Width: 12"
Depth: 25"
Additional Info
Additional Information
Manufacturer Modern Fan Company
MPN CIR-BA-36-WH-NL-002
Collection Cirrus
Height 11"
Depth 25"
Width 12"