Modern Fan Company CIR-BA-52-MP-NL-003 Cirrus Brushed Aluminum Ceiling Fan
Be the first to review this product
Availability: Out of stock
Item #:MFC-CIR-BA-52-MP-NL-003
Modern Fan Company CIR-BA-52-MP-NL-003 Cirrus Brushed Aluminum Ceiling Fan, Cirrus Fan, Brushed Aluminum Finish, 52" Maple Blades, No Light, Handheld Remote Control (2-wire)
Product Description
Details
Cirrus Fan
Brushed Aluminum Finish
52" Maple Blades
No Light
Handheld Remote Control (2-wire)
Height: 11"
Width: 12"
Depth: 25"
Additional Info
Additional Information
Manufacturer Modern Fan Company
MPN CIR-BA-52-MP-NL-003
Collection Cirrus
Height 11"
Depth 25"
Width 12"