Modern Fan Company CIR-GW-36-MP-NL-NC Cirrus Gloss White Ceiling Fan
Be the first to review this product
Availability: Out of stock
Item #:MFC-CIR-GW-36-MP-NL-NC
Modern Fan Company CIR-GW-36-MP-NL-NC Cirrus Gloss White Ceiling Fan, Cirrus Fan, Gloss White Finish, 36" Maple Blades, No Light, No Control
Product Description
Details
Cirrus Fan
Gloss White Finish
36" Maple Blades
No Light
No Control
Height: 11"
Width: 12"
Depth: 25"
Additional Info
Additional Information
Manufacturer Modern Fan Company
MPN CIR-GW-36-MP-NL-NC
Collection Cirrus
Height 11"
Depth 25"
Width 12"