Modern Fan Company CIR-GW-42-MP-350-003 Cirrus Gloss White Ceiling Fan
Be the first to review this product
Availability: Out of stock
Item #:MFC-CIR-GW-42-MP-350-003
Modern Fan Company CIR-GW-42-MP-350-003 Cirrus Gloss White Ceiling Fan, Cirrus Fan, Gloss White Finish, 42" Maple Blades, 50W GU10 Halogen, Handheld Remote Control (2-wire)
Product Description
Details
Cirrus Fan
Gloss White Finish
42" Maple Blades
50W GU10 Halogen
Handheld Remote Control (2-wire)
Height: 11"
Width: 12"
Depth: 25"
Manufacturer Modern Fan Company
MPN CIR-GW-42-MP-350-003
Collection Cirrus
Height 11"
Depth 25"
Width 12"