Modern Fan Company CIR-GW-52-AL-352-001 Cirrus Gloss White Ceiling Fan
Be the first to review this product
Availability: Out of stock
Item #:MFC-CIR-GW-52-AL-352-001
Modern Fan Company CIR-GW-52-AL-352-001 Cirrus Gloss White Ceiling Fan, Cirrus Fan, Gloss White Finish, 52" Aluminum Blades, 75W G9 Halogen, Fan Speed Control
Product Description
Details
Cirrus Fan
Gloss White Finish
52" Aluminum Blades
75W G9 Halogen
Fan Speed Control
Height: 11"
Width: 12"
Depth: 25"
Manufacturer Modern Fan Company
MPN CIR-GW-52-AL-352-001
Collection Cirrus
Height 11"
Depth 25"
Width 12"