Modern Fan Company CIR-HUG-BA-52-WH-353-005 Cirrus Hugger Brushed Aluminum Ceiling Fan
Be the first to review this product
Availability: Out of stock
Item #:MFC-CIR-HUG-BA-52-WH-353-005
Modern Fan Company CIR-HUG-BA-52-WH-353-005 Cirrus Hugger Brushed Aluminum Ceiling Fan, Cirrus Hugger Fan, Brushed Aluminum Finish, 52" White Blades, 26W GU24 Energy Saving CFL, Wall Control with Remote Handset (2-wire)
Product Description
Details
Cirrus Hugger Fan
Brushed Aluminum Finish
52" White Blades
26W GU24 Energy Saving CFL
Wall Control with Remote Handset (2-wire)
Height: 11"
Width: 12"
Depth: 25"
Additional Info
Additional Information
Manufacturer Modern Fan Company
MPN CIR-HUG-BA-52-WH-353-005
Collection Cirrus Hugger
Height 11"
Depth 25"
Width 12"