Modern Fan Company CIR-HUG-GW-52-AL-353-002 Cirrus Hugger Gloss White Ceiling Fan
Be the first to review this product
Availability: Out of stock
Item #:MFC-CIR-HUG-GW-52-AL-353-002
Modern Fan Company CIR-HUG-GW-52-AL-353-002 Cirrus Hugger Gloss White Ceiling Fan, Cirrus Hugger Fan, Gloss White Finish, 52" Aluminum Blades, 26W GU24 Energy Saving CFL, Fan Speed and Light Control (3-wire)
Product Description
Details
Cirrus Hugger Fan
Gloss White Finish
52" Aluminum Blades
26W GU24 Energy Saving CFL
Fan Speed and Light Control (3-wire)
Height: 11"
Width: 12"
Depth: 25"
Manufacturer Modern Fan Company
MPN CIR-HUG-GW-52-AL-353-002
Collection Cirrus Hugger
Height 11"
Depth 25"
Width 12"