Modern Fan Company CLD-TN-42-NK-ES-005 Cloud Textured Nickel Ceiling Fan
Be the first to review this product
Availability: Out of stock
Item #:MFC-CLD-TN-42-NK-ES-005
Modern Fan Company CLD-TN-42-NK-ES-005 Cloud Textured Nickel Ceiling Fan, Cloud Fan, Textured Nickel Finish, 42" Nickel Blades, 2x26W GU24 Energy Saving CFL, Wall Control with Remote Handset (2-wire)
Product Description
Details
Cloud Fan
Textured Nickel Finish
42" Nickel Blades
2x26W GU24 Energy Saving CFL
Wall Control with Remote Handset (2-wire)
Height: 12"
Width: 19"
Depth: 26"
Additional Info
Additional Information
Manufacturer Modern Fan Company
MPN CLD-TN-42-NK-ES-005
Collection Cloud
Height 12"
Depth 26"
Width 19"