Modern Fan Company ECL-GN-42-MP-NL-005 Eclipse Gloss Nickel Ceiling Fan
Be the first to review this product
Availability: Out of stock
Item #:MFC-ECL-GN-42-MP-NL-005
Modern Fan Company ECL-GN-42-MP-NL-005 Eclipse Gloss Nickel Ceiling Fan, Eclipse Fan, Gloss Nickel Finish, 42" Maple Blades, No Light, Wall Control with Remote Handset (2-wire)
Product Description
Details
Eclipse Fan
Gloss Nickel Finish
42" Maple Blades
No Light
Wall Control with Remote Handset (2-wire)
Height: 12"
Width: 12"
Depth: 26"
Additional Info
Additional Information
Manufacturer Modern Fan Company
MPN ECL-GN-42-MP-NL-005
Collection Eclipse
Height 12"
Depth 26"
Width 12"