Modern Fan Company ECL-GW-42-WH-651-003 Eclipse Gloss White Ceiling Fan
Be the first to review this product
Availability: Out of stock
Item #:MFC-ECL-GW-42-WH-651-003
Modern Fan Company ECL-GW-42-WH-651-003 Eclipse Gloss White Ceiling Fan, Eclipse Fan, Gloss White Finish, 42" White Blades, 18W GU24 Energy Saving CFL, Handheld Remote Control (2-wire)
Product Description
Details
Eclipse Fan
Gloss White Finish
42" White Blades
18W GU24 Energy Saving CFL
Handheld Remote Control (2-wire)
Height: 12"
Width: 12"
Depth: 26"
Additional Info
Additional Information
Manufacturer Modern Fan Company
MPN ECL-GW-42-WH-651-003
Collection Eclipse
Height 12"
Depth 26"
Width 12"