Modern Fan Company FLU-GW-42-WH-751-003 Flute Gloss White Ceiling Fan
Be the first to review this product
Availability: Out of stock
Item #:MFC-FLU-GW-42-WH-751-003
Modern Fan Company FLU-GW-42-WH-751-003 Flute Gloss White Ceiling Fan, Flute Fan, Gloss White Finish, 42" White Blades, 26W GU24 Energy Saving CFL, Handheld Remote Control (2-wire)
Product Description
Details
Flute Fan
Gloss White Finish
42" White Blades
26W GU24 Energy Saving CFL
Handheld Remote Control (2-wire)
Height: 11"
Width: 12"
Depth: 25"
Manufacturer Modern Fan Company
MPN FLU-GW-42-WH-751-003
Collection Flute
Height 11"
Depth 25"
Width 12"